Team Alfons Ariëns

Het team van de Alfons Ariëns bestaat uit de directeur, leden van het managementteam, intern begeleiders, groepsleerkrachten, vakdocenten, onderwijsondersteuners en vrijwilligers. Daarnaast wordt ons team jaarlijks aangevuld met stagiaires.

Managementteam

 

 

 

Alex van Dal

Interim Directeur

 

a.vandal@alfonsariens.nl

Lotte Verpalen-van Boxem

Lotte Verpalen-van Boxem

Intern begeleider bovenbouw/lid managementteam

 

l.vanboxem@alfonsariens.nl

Marieke Los

Marieke Los

lid managementteam / rekencoördinator/leerkracht groep 7-8

 

 

m.los@alfonsariens.nl

Sabella de Grijs

Sabella de Grijs

Intern begeleider/anti-pestcoördinator /vertrouwenspersoon onderbouw

 

s.degrijs@alfonsariens.nl

Marianne Turksema

lid managementteam

Leerkracht groep 1/2 a

 

 

 

m.turksema@alfonsariens.nl

Leerkrachten

Shirley Depenbrock

Shirley Depenbrock

Leerkracht groep 1/2a / coördinator onderbouw

 

 

s.depenbrock@alfonsariens.nl

Carmen Strous

Carmen Strous

Leerkracht groep 1/2c

 

 

c.strous@alfonsariens.nl

Marjolein Lokhorst

Leerkracht groep 4a

 

 

m.lokhorst@alfonsariens.nl

Femke Marsman

Leerkracht groep 1/2 d

 

 

f.marsman@alfonsariens.nl

Marije Krukkert

Marije Krukkert

Leerkracht groep 2-3

 

 

m.krukkert@alfonsariens.nl

Annemarie Vervoorn

Annemarie Vervoorn

Leerkracht groep 2-3

 

 

a.vervoorn@alfonsariens.nl

Irma Marsman

Irma Marsman

Leerkracht groep 3

 

 

i.marsman@alfonsariens.nl

Charlotte van den Hoorn - Bijl

Charlotte van den Hoorn – Bijl

Leerkracht groep 4a en 6b/opleider in de school

 

 

c.bijl@alfonsariens.nl

Guus van Scherpenzeel

Guus van Scherpenzeel

Leerkracht groep 7-8

 

 

g.vanscherpenzeel@alfonsariens.nl

Ellen Linde

Ellen Linde

Leerkracht groep 5

 

 

e.linde@alfonsariens.nl 

Inula Nijenhuis

Inula Nijenhuis

Leerkracht groep 5

 

 

i.nijenhuis@alfonsariens.nl

Esther Santing

Esther Santing

Leerkracht groep 3

 

 

e.santing@alfonsariens.nl

Paula Govers

Paula Govers

Leerkracht groep 4b

 

 

p.govers@alfonsaariens.nl

Janneke den Brok

Leerkracht groep 6b

 

 

j.denbrok@alfonsariens.nl

Bart Bronkhorst

Bart Bronkhorst

Leerkracht groep 6a

 

 

b.bronkhorst@alfonsariens.nl

Lenneke Klören

Lenneke Klören

Leerkracht groep 7

 

 

l.kloren@alfonsariens.nl

Ag van de Kamp

Ag van de Kamp

Leerkracht groep 7

 

 

a.vandekamp@alfonsariens.nl

Elise Mulder

Leerkracht groep 8

 

 

e.mulder@alfonsariens.nl

Caroline van ’t Veld-Oetgens van Waveren Pancras Clifford

 

Leerkracht groep 8

 

c.vantveld@alfonsariens.nl

Paula Brusik

Leerkracht groep 4b

 

 

p.brusik@alfonsariens.nl

Sonja Geeratz

Sonja Geeratz

Leerkracht verrijkingsklas /Leerkracht schakelklas/ specialist hoogbegaafdheid

 

 

s.geeratz@alfonsariens.nl

Onderwijsondersteunend personeel

Rita van der Sloot

Rita van der Sloot

Onderwijsondersteuner

 

 

r.vandersloot@alfonsariens.nl

Sandy Raaijmakers

Administratief medewerker

 

 

s.raaijmakers@alfonsariens.nl

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed