Team Alfons Ariëns

Het team van de Alfons Ariëns bestaat uit de directeur, leden van het managementteam, intern begeleiders, groepsleerkrachten, vakdocenten, onderwijsondersteuners en vrijwilligers. Daarnaast wordt ons team jaarlijks aangevuld met stagiaires.

Managementteam

Bas de Vente

Bas de Vente

Directeur

 

 

b.devente@alfonsariens.nl

Lotte Verpalen-van Boxem

Lotte Verpalen-van Boxem

Intern begeleider bovenbouw/lid managementteam

l.vanboxem@alfonsariens.nl

Marieke Los

Marieke Los

lid managementteam / rekencoördinator

m.los@alfonsariens.nl

Sabella de Grijs

Sabella de Grijs

Intern begeleider/anti-pestcoördinator /vertrouwenspersoon onderbouw

s.degrijs@alfonsariens.nl

Marianne Turksema

lid managementteam

Leerkracht groep 1/2 d

m.turkema@alfonsariens.nl

Leerkrachten

Marjolein Lokhorst

Leerkracht groep 1/2b

 

 

 

m.lokhorst@alfonsariens.nl

Shirley Depenbrock

Shirley Depenbrock

Leerkracht groep 1/2a / coördinator onderbouw

( met zwangerschapsverlof)

 

s.depenbrock@alfonsariens.nl

Janneke den Brok

Leerkracht groep 1-2b/ 6a

 

 

 

j.denbrok@alfonsariens.nl

Irma Marsman

Irma Marsman

Leerkracht groep 3b

 

 

 

i.marsman@alfonsariens.nl

Carmen Strous

Carmen Strous

Leerkracht groep 1/2c

c.strous@alfonsariens.nl

Femke Marsman

Leerkracht groep 1/2 d

f.marsman@alfonsariens.nl

Marije Krukkert

Marije Krukkert

Leerkracht groep 3 a

m.krukkert@alfonsariens.nl

Stefany Versteeg

Leerkracht groep 5b

s.versteeg@alfonsariens.nl

Esther Santing

Esther Santing

Leerkracht groep 5b

e.santing@alfonsariens.nl

Guus van Scherpenzeel

Guus van Scherpenzeel

Leerkracht groep 4

g.vanscherpenzeel@alfonsariens.nl

Paula Govers

Paula Govers

Leerkracht groep 6a

p.govers@alfonsaariens.nl

Marjolein Lokhorst

Leerkracht groep 4b

m.lokhorst@alfonsariens.nl

Annemarie Vervoorn

Annemarie Vervoorn

Leerkracht groep 3a

a.vervoorn@alfonsariens.nl

Irene Looijesteijn

Irene Looijesteijn

Leerkracht groep 4

Looijesteijn@alfonsariens.nl

Michelle Zeemans

Michelle Zeemans

Leerkracht groep 5a

m.zeemans@alfonsariens.nl

Ellen Linde

Ellen Linde

Leerkracht groep 5a

e.linde@alfonsariens.nl 

Inula Nijenhuis

Inula Nijenhuis

Leerkracht groep 5a

i.nijenhuis@alfonsariens.nl

Laura Veldhoen-van Arnhem

Leerkracht groep 6a

l.vanarnhem@alfonsariens.nl

Lenneke Klören

Lenneke Klören

Leerkracht groep 7a

l.kloren@alfonsariens.nl

Ag van de Kamp

Ag van de Kamp

Leerkracht groep 7a

a.vandekamp@alfonsariens.nl

Bart Bronkhorst

Bart Bronkhorst

Leerkracht groep 6/7b

 

 

 

b.bronkhorst@alfonsariens.nl

Elise Mulder

Leerkracht groep 8a

 

 

 

e.mulder@alfonsariens.nl

Charlotte van den Hoorn - Bijl

Charlotte van den Hoorn – Bijl

Leerkracht groep 3b/opleider in de school

 

 

c.bijl@alfonsariens.nl

Sonja Geeratz

Sonja Geeratz

Leerkracht verrijkingsklas /Leerkracht schakelklas/ specialist hoogbegaafdheid

 

s.geeratz@alfonsariens.nl

Rianne Beemer

Leerkracht groep 1/2a

 

 

 

 

 

m.beemer@alfonsariens.nl

Alieke Prinsen

Leerkracht groep 1/2a

 

 

 

 

 

a.prinsen@alfonsariens.nl

Caroline van ’t Veld -Oetgens van Waveren Pancras Clifford

 

 

Leerkracht groep 8a

 

 

 

c.vantveld@alfonsariens.nl

Paula Brusik

Leerkracht groep 8b

 

 

 

 

 

m.beemer@alfonsariens.nl

Onderwijsondersteunend personeel

Rita van der Sloot

Rita van der Sloot

Onderwijsondersteuner

r.vandersloot@alfonsariens.nl

Sandy Raaijmakers

Administratief medewerker

s.raaijmakers@alfonsariens.nl

Marianne Tanis

Marianne Tanis

Ict beheer

m.tanis@alfonsariens.nl